wyniki konkursu na dzień kobiet 2017 McArthur i BIONIGREE

Pragniemy z przyjemnością poinformować, że konkurs na Dzień Kobiet, który zorganizowaliśmy wspólnie z marką obuwniczą McArthur wygrała... pani Dorota Ł. Szopa. Gratulujemy!

Poniżej prezentujemy zwycięski wpis:

"Dzień Kobiet – to w sumie chyba jednak stwierdzić można: fajny dzień!
Ot tak przychodzi do Ciebie facet z kwiatkiem – najczęściej tulipanem – i znienacka mówi: Kobieto! Wszystkiego najlepszego! lub też bardziej płomiennie: Kocham Cię!
Miłe ciepło w sercu się rozpływa, usta w uśmiech same się zbierają – a tak – w takiej chwili wszystkie babki satysfakcję wewnętrzną swoją małą mają!
Że chłopa jednak przy spódnicy mocno i przy sobie trzymają, a ten ma swą boginię wspaniałą!
Cała tak więc nacja płci przeciwnej święci 8 marca – Kobiet święto – czekoladki, kwiatki – gadki-szmatki...
Szkoda tylko, że w ten właśnie jeden dzionek hucznie, głośno i z wielką pompą mężczyźni pamiętają, jak Kobiety podziwiają i doceniają!
Może postulować warto – niechaj by do myślenia to stwierdzenie dało, by Święto szacunku i celebracji duszy i ciała Kobiety cały boży rok trwało! 
Bo Kobieta to zmienna prawdziwa bestyja, nigdy jej nie dogodzi - czasem to niezła lukrowana babka, a czasem po prostu charakterna Baba Jaga! Dzień Kobiet - kalendarz o tym przypomina - czy to kobieta, żona, dziewczyna, matka - daj Jej kwiatka! Babki lubią, gdy o nich się pamięta, jednakże z zasady CODZIENNIE, nie tylko od święta! :-) Zatem niechaj ten Dzień piękny będzie, jak co dnia każdego, nawet i bez wyszukanych prezentów i słów, ale pełen miłości, w codzienności, uśmiechu i od serca radosnego, bezceremonialnego przytulenia, porannej kawy i croissantów z dżemem wspólnego przygotowania oraz ważna sprawa - razem ich ze smakiem zjedzenia! Idea kobieco ważna - podarujmy sobie wspólny czas - tylko dla nas! <3 By kobiety od samego rana czuły się kochane i adorowane - ubóstwiane! A, że w ten Dzień także, jak i co dzień, będą pięknie umalowane, wyfryzurowane, ubrane - toż to sama nasza radość - przecież zawsze chcą być podziwiane!"