Skarbiec Dobrego Wychowania BIONIGREE charytatywna loteria fantowa

Dbamy o środowisko naturalne, dlatego produkujemy kosmetyki naturalne w zgodzie z naturą. Wiemy, że są wśród nas osoby zdolne, które potrzebują odpowiedniego wsparcia by móc kontynuować swój rozwój, a przez to i rozwój Polski, dlatego wspieramy je na każdym etapie.

Z przyjemnością informujemy, że my - BIONIGREE zostaliśmy partnerem akcji charytatywnej organizowanej przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo pt. "Charytatywna Loteria Skarbiec Dobrego Wychowania". Ma ona na celu zarówno promowanie Misji Dobrego Wychowania młodego pokolenia Polaków, jak również zbiórkę funduszy do Skarbca Dobrego Wychowania, z którego wypłacane będą stypendia dla najzdolniejszej młodzieży będącej wychowankami Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Fundacja od przeszło 25 lat realizuje projekt dobrego wychowania młodych Polaków. Pod opieką ma blisko 1000 osób. Silna wiara, patriotyzm, postawa obywatelska oraz sprawne działanie społeczne i gospodarcze to wartości, którymi obdarowywani są wychowankowie fundacji. My również nimi kierujemy się.

Charytatywna Loteria Skarbiec Dobrego Wychowania odbędzie się 3 grudnia podczas corocznego Orszaku i Jarmarku św. Mikołaja w Lublinie. Każdy uczestnik loterii, który zakupi los o wartości 2,50 zł ma szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, wśród których są również kosmetyki marki BIONIGREE.

Liczymy na sukces kolejnej edycji akcji charytatywnej. W zeszłym roku sprzedano ponad 2000 losów i rozdano 50 różnych nagród. W tym roku wszystko wskazuje, że uczestników będzie więcej, uda się sprzedać więcej losów, zostaną przygotowane atrakcyjne stypendia dla wychowanków fundacji, a BIONIGREE będzie mieć kolejny dobry uczynek na swoim koncie.