peeling enzymatyczny skóry głowy BIONIGREE BASIC_01

9 listopada 2016 r. na stronie Klubu Kosmetycznego opublikowana została recenzja serum oczyszczającego skórę głowy BIONIGREE BASIC_01. Autorka publikacji - pani Katarzyna, po zapoznaniu się z marką BIONIGREE i właściwościami kosmetyku, zdecydowała się przetestować go na sobie... i nie tylko.

W artykule zatytułowanym "Jak dbam o czystość skóry głowy?" zwróciła uwagę na fakt, że osoby, których na pierwszy rzut oka kondycja skóry głowy wydaje się być wolna od większych problemów (np. brak łupieżu, przetłuszczanie się), zwykle lekceważą konieczność jej oczyszczania. Zdarza się jednak, że po myciu lub podczas czesania mokrych włosów można zauważyć resztki martwego naskórka, z których usunięciem nie poradził sobie stosowany preparat. I m.in. w tym właśnie ma pomóc serum od BIONIGREE.

Podobnie jak w przypadku wielu osób, tak i w przypadku autorki bloga Klub Kosmetyczny, po miesięcznym stosowaniu serum widać było pożądane efekty. Serum BIONIGREE BASIC_01 zadziałało jak peeling enzymatyczny. Delikatnie rozpuszczało martwy naskórek, aż do blisko całkowitego jego usunięcia. Kosmetyku użył także bliski pani Katarzyny - Maciek, który choć początkowo podchodził do pomysłu dość sceptycznie, to szybko się przekonał. W jego przypadku uczucie świądu znacząco zmalało i, co potwierdza autorka bloga, teraz sam ochoczo sięga po serum.

Pani Katarzyna przedstawiła również poradę odnośnie stosowania serum, dzięki której kosmetyku starczy na dłużej. Zaleca ona rezygnację z dozowania serum na dłoń i nanoszenia go na skórę głowy na rzecz użycia pipety i delikatnego manewrowania nią między włosami, pozostawiając odrobinę płynu bezpośrednio na skórze.

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu należy kliknąć tutaj: http://www.klubkosmetyczny.pl/2016/11/jak-dbam-o-czystosc-skory-gowy-serum.html

Aby dowiedzieć się więcej na temat serum należy kliknąć tutaj: Serum oczyszczające do skóry głowy BIONIGREE BASIC_01