Secrets of beauty - serum oczyszczające do skóry głowy

8 listopada 2016 r. pojawiła się pierwsza recenzja naturalnego serum oczyszczającego z czarną porzeczką do skóry głowy BIONIGREE BASIC_01 której autorką jest pani Anna, autorka poczytnego bloga o kosmetykach i suplementach: Secrets of beauty - Tajemnice piękna.

Miesiąc bez kilku dni to odpowiedni czas by móc sprawdzić skuteczność kosmetyku i wyrobić sobie na jego temat odpowiednie zdanie. Opinia pani Anny na temat serum brzmi tak:

"Serum Bionigree mieści się w szklanej butelce z pipetką. Bardzo lubię taką postać tego typu kosmetyków, gdyż ułatwia to znacznie ich aplikację. Serum ma postać płynną, więc łatwo je wetrzeć w skórę głowy. Oczywiście należy to robić przed myciem głowy i pozostawić na 30 minut. Po tym czasie zmywa się je szamponem.

Jeśli chodzi o działanie, serum ukazuje swoje właściwości już po pierwszym użyciu. Skóra jest ewidentnie odświeżona i dogłębnie oczyszczona. Włosy wyglądają świetnie. Są puszyste i lekkie nawet o dzień dłużej. Z łupieżem wprawdzie nie mam problemu, ale z nadmiernym przetłuszczaniem włosów u nasady to i owszem... Dzięki temu serum mogę się cieszyć znacznie dłużej świeżością moich włosów. Co więcej, serum jest naturalne i nie powoduje u mnie absolutnie żadnych podrażnień. Jestem nim oczarowana ;)

Wypróbujcie to cudo jeśli macie taki problem jak ja ;) Polecam!"

Z pełną treścią recenzji serum oczyszczającego BIONIGREE BASIC_01 można zapoznać się pod tym adresem: http://annatajemnicza21.blogspot.com/2016/11/serum-oczyszczajace-do-skory-gowy-z.html

Aby dowiedzieć się więcej na temat serum należy kliknąć tu: serum oczyszczające do skóry głowy BIONIGREE BASIC_01