Drodzy Konsultanci!

Z przyjemnością pragniemy Was poinformować, że długo zapowiadany, pierwszy kosmetyk oczyszczający do skóry głowy jest już dostępny w sklepie internetowym BIONIGREE!

Serum oczyszczające do skóry głowy BIONIGREE BASIC_01, bo o nim mowa, to pierwsze na polskim rynku serum oczyszczające o naturalnym składzie, z dodatkiem olejku z czarnej porzeczki, oferowane w systemie sprzedaży bezpośredniej. To również pierwszy specjalistyczny kosmetyk oczyszczający skórę głowy wyprodukowany w Polsce, przez firmę o polskim kapitale, nie testowany na zwierzętach i nie zawierający składników pochodzenia zwierzęcego.

To również naturalny kosmetyk, o unikalnej recepturze, indywidualnym projekcie graficznym, zapakowany w opakowanie wyprodukowane z białego papieru ekologicznego posiadającego certyfikat FSC® Recycled oraz europejski certyfikat Ecolabel.

Niniejsze naturalne serum oczyszczające do skóry głowy to również specjalistyczny produkt kosmetyczny, wykorzystywany zarówno profilaktycznie, jak i wspomagająco przy problemach związanych ze skórą głowy. Ma działanie złuszczające, przeciwłupieżowe, antybakteryjne i przeciwwirusowe. Łagodzi podrażnienia skóry głowy, oczyszcza ją z nadmiaru zrogowaciałego naskórka, rozpuszcza łój zalegający w mieszkach włosowych, reguluje pracę gruczołów łojowych, ułatwiającym tym wchłanianie substancji odżywczych.

Kosmetyk można nabyć poprzez sklep internetowy BIONIGREE.