kosmetyki trychologiczne BIONIGREE

POCZĄTEK BIONIGREE

Rezultatem trwającego blisko 5-letniego badania rynku kosmetycznego, w tym analizy potrzeb klientów oraz dostępności i skuteczności istniejących produktów, było utworzenie w grudniu 2015 r. spółki BIONIGREE. 

Ta zajmuje się produkcją skutecznych i naturalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry głowy i włosów według własnych, unikalnych receptur.

 

NAZWA BIONIGREE

Nazwa BIONIGREE powstała z połączenia słów "bio" i "green", charakterystycznych dla produktów kosmetycznych składających się z naturalnych składników, oraz łacińskiego słowa „Ribes nigrum L.” oznaczającego czarną porzeczkę.

Połączenie wymienionych słów jest nieprzypadkowe. Otóż wszystkie produkty marki BIONIGREE są naturalne i posiadają w swoim składzie czarną porzeczkę.

 

GWARANTOWANA NATURALNOŚĆ

Znamiennym dla wszystkich produktów kosmetycznych oferowanych przez firmę BIONIGREE jest ich skład, w którym czołowe miejsce zajmuje czarna porzeczka. Ważnym podkreślenia jest także dbałość o to, aby każdy produkt zawierał naturalne składniki. Podkreśla to logo, a gwarantuje slogan. 

 

POLSKIE PRODUKTY

BIONIGREE to firma z polskim kapitałem. Koncepcje produktów oraz ich badania dermatologiczne realizowane są we współpracy z czołowymi polskimi ośrodkami badawczymi. Zaopatrywanie się w składniki od polskich rolników i producentów oraz korzystanie z transportu finalnych produktów kosmetycznych do klientów z wykorzystaniem polskiego kuriera sprawia, że każdy kosmetyk z logiem BIONIGREE jest w produktem polskim. To powód do dumy i jednocześnie motywator do dalszego działania. 

 

PRZEJRZYSTE ZASADY DYSTRYBUCJI

Na podstawie wiedzy, umiejętności i wieloletniego doświadczenia członków zespołu BIONIGREE w szeroko rozumianej branży kosmetycznej, zapadła decyzja o dystrybucji oferowanych produktów w formie sprzedaży bezpośredniej. Omijając pośredników, naturalne produkty na bazie czarnej porzeczki są zdecydowanie bardziej dostępne dla klientów, zaś ich cena jest powszechnie akceptowalna. Co więcej, przejrzysty, a przez to zrozumiały plan marketingowy, przyczynia się każdego dnia do poszerzania struktury o kolejnych pełnych zaangażowania jej uczestników. Stawia to BIONIGREE w czołówce najszybciej rozwijających się firm MLM branży kosmetycznej.