"Jesteśmy zespołem ludzi, którzy przede wszystkim lubią to co robią. Przyjemność jaką sprawia nam praca, przekładamy na wyniki. Dotychczasowe osiągnięcia stanowią dla nas jednocześnie powód do dumy i dalszą motywację do działania. Stale poszerzamy zakres pozycji asortymentowych, dostarczając klientom najwyższej jakości naturalnych produktów kosmetycznych na bazie czarnej porzeczki."

 

Poznaj kilka osób z zespołu BIONIGREE! To właśnie one czuwają nad tym, aby Twoje naturalne kosmetyki marki BIONIGREE charakteryzowały się zawsze najwyższą, stałą jakością oraz były dostarczane bezpiecznie i na czas, jak również aby współpraca z BIONIGREE zawsze przebiegała tak, jak sobie wymarzysz!

 

Ewelina Wysoczańska BIONIGREE 
Ewelina Wysoczańska

Współzałożycielka firmy kosmetycznej BIONIGREE i właścicielka prężnie rozwijającej się sieci gabinetów trychologicznych w województwie Lubuskim i Dolnośląskim.

Mieszkanka Złotoryi. Miłośniczka przyrody i zakochana w swojej córce spełniona mama.

Z wykształcenia technik usług kosmetycznych. Ukończyła swój pierwszy kurs trychologiczny w 2010 roku. Od tego czasu stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności w zakresie kosmetyki i etycznych technik sprzedaży. Realizując plany troszczy się o zachowanie środowiska naturalnego, kierując się ideą zrównoważonego rozwoju.

Swoją przygodę z marketingiem sieciowym rozpoczęła w 2003 roku w jednej z firm działających na międzynarodowym rynku. Doświadczenie w niej nabyte, poskutkowało niebywałymi sukcesami w kolejnych firmach dystrybuujących produkty i usługi w formie MLM. 

Wychodząc z założenia, że „kto stoi w miejscu, ten tak na prawdę się cofa”, postanowiła wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, otwierając w 2011 roku swój pierwszy gabinet trychologiczny we Wrocławiu. Jego sukces, znajomość rynku kosmetycznego oraz potrzeb swoich klientów, stanowiły bodziec do założenia spółki BIONIGREE.

W BIONIGREE odpowiada za dział B+R oraz rozwój struktury. Z chęcią dzieli się wiedzą i doświadczeniem z członkami BIONIGREE, umożliwiając im szybki i zarazem owocny start w biznesie. 

W wolnych chwilach spędza czas z córką i pracuje nad rozwojem osobistym.

 

 
Marcin Balana

Specjalista ds. marketingu w BIONIGREE

Rodowity krakus i niewolnik własnych ambicji. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Opracowywanie, a następnie wdrażanie biznesplanów i planów marketingowych, przygotowywanie wniosków dotacyjnych oraz wniosków pod nisko oprocentowane pożyczki, w połączeniu z przeszło 4-letnim doświadczeniem nabytym w krakowskich agencjach reklamowych oraz dwuletnim kierowaniem własną firmą, przekłada na co dzień na spójny i konsekwentny rozwój marki BIONIGREE.

Relaksuje się podczas gry w bilarda i wędkowania z przyjaciółmi.