Sklep

Sklep trychologiczny BIONIGREE to sklep z kosmetykami naturalnymi do pielęgnacji skóry głowy i włosów polskiej marki kosmetycznej BIONIGREE. Znajdziesz w nim m.in. naturalne peelingi enzymatyczne do skóry głowy, bezpieczne szampony do włosów, skuteczne odżywki do skóry głowy i włosów oraz próbki i zestawy kosmetyków naturalnych na każdą okazję.

 

Wybierz podkategorię, aby wyświetlić produkty.

  • Kosmetyki naturalne

    Kosmetyki naturalne do włosów i skóry głowy BIONIGREE to specjalistyczne kosmetyki o naturalnym składzie z dodatkiem czarnej porzeczki. Naturalne kosmetyki trychologiczne BIONIGREE to kosmetyki bez SLS/SLES, parabenów, sztucznych barwników i innych niepożądanych składników. To profesjonalne kosmetyki do codziennego użytku.

  • Zestawy kosmetyków naturalnych

    Zestawy kosmetyków naturalnych do pielęgnacji włosów i skóry głowy stanowią zestawy, w których skład wchodzą kosmetyki naturalne Bionigree. W ofercie znajdują się zestawy kosmetyków dla kobiet, zestawy kosmetyków dla mężczyzn, zestawy kosmetyków fryzjerskich, zestawy kosmetyków wegańskich, świąteczne zestawy kosmetyków i zestawy upominkowe.

  • Próbki kosmetyków

    Ta kategoria obejmuje próbki kosmetyków do włosów i skóry głowy (próbki kosmetyków trychologicznych) marki BIONIGREE. Znajdziesz tu naturalne próbki peelingu enzymatycznego do skóry głowy, próbki szamponu do włosów oraz próbki odżywki nawilżającej do skóry głowy i włosów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów