Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne do włosów i skóry głowy BIONIGREE to specjalistyczne kosmetyki o naturalnym składzie z dodatkiem czarnej porzeczki. Naturalne kosmetyki trychologiczne BIONIGREE to kosmetyki bez SLS/SLES, parabenów, sztucznych barwników i innych niepożądanych składników. To profesjonalne kosmetyki do codziennego użytku.

  • Peeling skóry głowy

    W naszym sklepie trychologicznym znajdziesz również kosmetyki do oczyszczania skóry głowy, np. serum oczyszczające do skóry głowy BIONIGREE BASIC_01 (peeling enzymatyczny skóry głowy). Naturalny peeling skóry głowy jest stosowany do oczyszczenia skóry głowy z nadmiaru zrogowaciałego naskórka i łoju zalegającego w mieszkach włosowych.

  • Szampon do włosów

    Każdy szampon do włosów BIONIGREE to szampon o naturalnym składzie, z olejkiem z czarnej porzeczki, bez SLS/SLES, parabenów, sztucznych konserwantów i innych niepożądanych składników. Każdy naturalny szampon do włosów BIONIGREE to produkt skutecznie oczyszczający włosy z brudu i chroniący włosy przed szkodliwymi czynnikami.

  • Odżywka nawilżająca

    Internetowy sklep trychologiczny BIONIGREE oferuje odżywki nawilżające do włosów i skóry głowy. Każda odżywka nawilżająca to kosmetyk o naturalnym składzie, intensywnie nawilżający, odbudowujący i odżywiający skórę głowy i włosy. To kosmetyk zapobiegający elektryzowaniu się włosów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów